Technika grzewcza i sanitarna

Posiadamy własny sklep, w którym oferujemy szeroki asortyment produktów i akcesoriów techniki grzewczej i sanitarnej. Jesteśmy w stanie sprowadzić dla Ciebie każdy produkt i akcesoria do techniki grzewczej i sanitarnej, nawet jeżeli dany produkt nie znajduje się obecnie w naszej ofercie.Doradzimy Ci jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej korzystne. Bazujemy na produktach sprawdzonych od wielu lat.

Oferta techniki grzewczej i sanitarnej

Pompy ciepła

W czasach obecnych pompy ciepła są najlepszym rozwiązaniem grzewczym dla domu w sensie ekonomicznym i termicznym. Oferujemy pompy ciepła najwyższej klasy, które spełniają najwyższe parametry jakościowe i duży komfort użytkowania. Są ciche, energooszczędne, wydajne. Sprzedajemy pompy ciepła Buderus, LG, Hewalex, Biawar i wiele innych w zależności o potrzeb klienta.

Kotły gazowe

Kotły gazowe charakteryzują się komfortem w użytkowaniu. Są bezobsługowe. Nie trzeba się o nic martwić. Dodatkowo dzięki małym gabarytom zajmują mało miejsca. Design współczesnych kotłów gazowych jest na wysokim poziomie estetycznym, dzięki czemu można je komponować w przestrzeni mieszkalnej. Warex oferuje kotły gazowe takich firm jak: Buderus, Junkers, Bosch.

Kotły na paliwa stałe

Kotły na paliwa stałe dedykowane są pod węgiel i pelet. Spełniają najnowsze wymagania i normy obowiązujące w Polsce. W naszej ofercie znajdują się kotły na pelet o podwyższonym standardzie z obniżoną emisją spalin. Na takie kotły możesz otrzymać dofinansowanie. Sprzedajemy kotły wiodących marek, takich jak Defro, SAS, Ogniwo oraz Lazar.

Kotły elektryczne

Jesteśmy w stanie zorganizować sprzedaż i montaż kotła elektrycznego na życzenie klienta. Jeżeli w domu spełnione zostały wszystkie warunki termalne, a dodatkowo jest zainstalowana fotowoltaika, to wtedy warto rozważyć zakup takiego kotła.

Przepływowe ogrzewacze wody

Przepływowe ogrzewacze wody są doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których nie ma możliwości podłączenia innych źródeł ciepłej wody. Sprzedajemy przepływowe ogrzewacze wody od 3,5 do 24 KW w zależności od potrzeb klienta.

Grzejniki aluminiowe

W ofercie Warex znajdują się różnego rodzaju grzejniki aluminiowe. Można je zakupić w kilku kolorach.

Grzejniki stalowe

W ofercie Warex znajdują się różnego rodzaju grzejniki stalowe. Można je zakupić w kilku kolorach.

Akcesoria

W ofercie sklepu Warex znajduje się szeroki wybór materiałów niezbędnych do wykonania instalacji grzewczej lub sanitarnej. Należą do nich różnego rodzaju rurki, kształtki, złączki, pompy co i cwu, mieszacze, zawory mieszające wraz siłownikami, naczynia przeponowe, zawory bezpieczeństwa, separatory powietrza i zanieczyszczeń, różnego rodzaju filtry i wiele więcej.

Automatyka

W ramach automatyki oferujemy systemy ogrzewania podłogowego, które sterują dostarczaniem odpowiedniej temperatury w ogrzewaniu podłogowym. Dodatkowo oferujemy automatykę do kotłów i pomp ciepła. 

Instalacje wewnętrzne

W ramach instalacji wewnętrznych oferujemy instalacje wodne i kanalizacyjne oraz sanitarne pod zapytania inwestycyjne dla firm.

Instalacje zewnętrzne

Warex posiada w swojej ofercie bogaty asortyment produktowy wykorzystywany do tworzenia instalacji zewnętrznych w postaci urządzeń pomiarowych oraz rur w różnych średnicach.

Zapraszamy do kontaktu